ZHAKLIN SERVIS

Pjesë këmbimi profesionale dhe elektroshtëpiake

Bare, restorante, hotele, pastrim kimik, sauna dhe familjare

Produkte

Zgjidhni midis markave më të mira

ÇFARË OFROJMË?

Produkte cilësore

Pjesë Këmbimi për Lavatrice, Pjese per Lavanteri, Pjesë për Tharese Rrobash, Pjesë për Lavastovilje, Pjese Per Boliera, Pjesë për Frigoriferë Shtepiak dhe Industriale, Pjesë për Dhoma Frigoriferike, Pjesë për Produtore Akulli, Pjesë për Kondicionerë, Pjese Per Kondicioneret e Makinave, Kompresora per Chiler, Pjese Per Aspiratore, Pjese Per Expres Kafe Shtepiak Dhe Profesional, Pjesë për Soba (Korenti dhe Gazi) Shtepiake dhe Profesionale, Pjesë për Friteza, Pjese Per Banjomari, Pjese Per Mikrovala, Pjese Per Hell (Fast Food) Pjesë për Furra Pice dhe Furra Buke, Pjesë për Inkubator, Pjesë për Suna, etj .

Pjesë për çdo Elektroshtëpiake dhe Profesionale, Vegla Pune Profesionale. Numërojmë 9 Filiale dhe Mijëra Klientë.

Bëhu dhe Ti Partner Jone Duke Besuar ne Shumellojshmerin e Games dhe Eksperiencen Tone. Ju Mirpresim.

KATEGORITE E PRODUKTEVE

 • Suport Teknik Direkt
  Suport Teknik Direkt

  Në çdo Lagje Në Tiranë Dhe Durrës.

 • Pyetje të Shpeshta
  Pyetje të Shpeshta

  Gjeni çdo gjë ju duhet!

 • Suport Teknik në Distancë
  Suport Teknik në Distancë

  Telefono Suportin Teknik Në Distancë

Faleminderit për regjistrimin!
Loading